Zero Waste vol. 2: Piknik

8 czerwca 2019 w godzinach 12:00 – 14:00

Przyszedł czas na zamknięcie pierwszego sezonu warsztatów zero waste w Toruniu. Przed nami dwa letnie miesiące bez spotkań, dlatego postanowiłyśmy zaprosić Was do wspólnego piknikowania, które da nam wszystkim motywację na ten czas!

Z naszej strony nie przewidujemy prezentacji ani warsztatów, ale jeśli ktoś z uczestników chciałby podzielić się swoją wiedzą na forum publicznym to gorąco do tego zachęcamy. 🙂 Chciałybyśmy również poznać Wasze pomysły i potrzeby dotyczące jesiennych spotkań, a także wrażenia po wiosennych warsztatach.

Spotkanie jest nieodpłatne, ale będziemy wdzięczne jeśli zabierzecie ze sobą przekąski, którymi podzielimy się podczas pikniku.  Talerze, sztućce i szklanki będą dostępne na miejscu. Piknikujemy na zielonym terenie za budynkiem, w którym mieści się Alternatywna i będzie bezpośredni dostęp do kuchni.
Standardowo zapewniamy zimne napoje, kawę i herbatę.

Oczywiście jak piknikować to tylko na kocach i leżakach. Niech każdy weźmie to co ma i trzyma kciuki za ładną pogodę. 

Piknik jest otwarty, a liczba miejsc jest (prawie!) nieograniczona. Prosimy jednak o uprzedzenie nas o obecności pisząc wiadomość na adres torunzerowaste@gmail.com, abyśmy wiedziały jakiej ilości osób możemy się spodziewać. 🙂

Do zobaczenia!
Lena, Martyna & Agnieszka

P.S. Postarajmy się, aby piknik wygenerował jak najmniej śmieci! 😉

Kategorie: Aktualności

Zadzwoń teraz