UWAGA! UWAGA! Zapraszamy Was na jesienną edycję ALTERNATYWNEGO BAZARU na świeżym powietrzu (oczywiście przy sprzyjającej pogodzie)!!!!
Tradycyjnie w sobotę, 26 września, w godz. 10:00 – 14:00 czekamy na Was przed wejściem do Alternatywnej. Wystawiamy wieszaki i kartony z różnościami – będą UBRANIA, BUTY, BIŻUTERIA i DODATKI, piękne torby i plecaki, chusty, NACZYNIA, KSIĄŻKI ANGLOJĘZYCZNE….Przeróżne różności, a wśród nich, specjalnie dla wytrwałych POSZUKIWACZY, ukryjemy kilka ubrań używanych z naszymi AUTORSKIMI APLIKACJAMI 🙂 🙂 🙂
Dodatkowo otwarty będzie również nasz Sklep Rzemieślniczy, a w nim wyroby lokalnych wytwórców.
Wszystkie rzeczy wystawiane na bazarze są używane, z tzw. drugiej ręki, ale dołożyłyśmy wszelkich starań, aby były czyste, naprawione i gotowe do dalszego użytkowania!!!
Pamiętajcie, że każdy alternatywny bazar to również świetna okazja, aby się spotkać, porozmawiać, podpatrzeć czym się zajmujemy, podrzucić roślinę do adopcji czy przynieść swoje niepotrzebne/nienoszone już ubrania.
* przynieś swoją wielorazową torbę
* każda rzecz = 5 zł.
Możecie oczywiście wrzucać do słoika więcej, co na poprzednich bazarach ochoczo robiłyście/liście i za co serdeczne dzięki 🙂 🙂 Wszystkie uzbierane pieniądze przeznaczymy na nasze działania społeczne statutowe.

Alternatywny bazar

Zadzwoń teraz