Alternatywny Bazar i Wymienialnia

Przez wakacje uzbierało nam się „trochę” używanych lub nie, ale w bardzo dobrym stanie: ubrań, dodatków, butów, książek, … dlatego chcemy Was serdecznie zaprosić na kolejną edycję naszego ALTERNATYWNEGO BAZARU!!!
Jednak tym razem, obok rzeczy dla DUŻYCH, będzie można przygarnąć również UBRANIA, BUTY, ZABAWKI, KSIĄŻKI DLA DZIECI.
Do tego udostępnimy całe nasze warsztatowe pomieszczenie dla osób, które chcą PODZIELIĆ SIĘ/WYMIENIĆ SWOIMI UBRANIAMI (dla Małych i Dużych).

Ponieważ nasze Bazary cieszą się dużym zainteresowaniem, postanowiłyśmy stworzyć 3 STREFY:
– BAZAR DLA DUŻYCH – ubrania, obuwie, biżuteria, książki, dodatki dla dorosłych osób;
– BAZAR DLA MAŁYCH – ubrania, obuwie, zabawki, książki dla dzieci;
– STREFA WYMIANY – przestrzeń ze stołami dla Was, w której będziecie mogły/mogli dzielić się i wymieniać swoimi rzeczami.

Kilka zasad:
– wszystkie osoby, które chcą podziałać w STREFIE WYMIANY, prosimy o kontakt i deklarację udziału na adres mailowy: biuro@alternatywna.org.pl (chcemy wiedzieć ile miejsca dla Was przygotować), do piątku 13 września;
– na Bazar przychodzimy ze swoimi torbami 🙂
– każda rzecz bazarowa to 5 zł. dla Fundacji Alternatywnej.

Tym razem zbieramy na nasze nowe technologiczne rozwiązania – co to znaczy?
Znalazłyśmy rozwiązanie dla ubrań, które do nas trafiają, a które już nie nadają się do odzyskania i na bazar. Jest to odzież bardzo zniszczona, nie tyle przez użytkowanie, ile przez bardzo złą jakość materiałów (głównie są to ubrania z „sieciówek”). NIE CHCEMY ICH WYRZUCAĆ, ale robić z nich ścinki do wypychania naszych banerowych i materiałowych puff. Żeby jednak powstał taki ścinkowy wypełniacz, musimy mieć maszynę – przemysłowego, używanego, ale działającego overlocka, którego przerobimy na „Ścinarkę„! Mamy nadzieję, że dzięki Wam, uda nam się uzbierać pieniądze na zakup tej maszyny i jej przerobienie.

Zapraszamy na Bazar i Wymienialnię 14 września, od 10:00!!!!

Do zobaczenia 🙂

Więcej info:
– 798 974 650
– biuro@alternatywna.org.pl

Bazar i wymienialnia

Kategorie: Aktualności

Zadzwoń teraz